Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Forumu

Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Bilgi Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BAYRAM TEBRİK MESAJI
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:43 am tarafından Bayram Özyurt

» serenli yaylasında arıcılık
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:06 pm tarafından kaya_

» DUA VE TEMENNİ
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:54 pm tarafından Bayram Özyurt

» SERENLİDE DİNİ EGİTİMİ VE İMAMLARINIZI YETERLİ BULUYORMUSUNUZ
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:42 pm tarafından Bayram Özyurt

» BAYRAM TEBRİK
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 8:20 pm tarafından Bayram Özyurt

» Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:42 pm tarafından isa özyurt

» BAŞSAĞLIĞI
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 11:17 pm tarafından şehriban

» Hayirli olsun
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:58 am tarafından mustafa

» KURBAN BAYRAMI
beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 8:38 pm tarafından Rızanur METİN

beldemiz seçimleri ile ilgili

YazarMesaj
ismailsahin

ismailsahin

beldemiz seçimleri ile ilgili Empty
MesajKonu: beldemiz seçimleri ile ilgili   beldemiz seçimleri ile ilgili Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 4:50 pm

Bilindiği gibi 16.11.2008 tarihinde beldemizin belediyelik hakkanın geri verilmesi ile ilgili istanbulda toplantı düzenlenmiş çok da güzel olmuştu.

Toplantıdaki hava birlik ve beraberlik idi, yep yeni tertemiz bir beyaz sayfa açılmıştı.Ama ne yazıkkı bu beyaz sayfa seçim sıtardı verilmesi ile yavaş yavaş rutubetlenip kararmaya doğru gitmektedir.

Tekrar 5 yıl önceki günlere dönülme sinyalleri vermektedir.Eğer böyle devam edip halkımız yine ikiye bölünürse çok yazık olacak en kötüsüde belediyemiz eğer tekrar düşme noktasına gelirse işte buna sebeb olanları hiç kimse affetmez Allah' da affetmez.

Beldemizde birçok sözü geçen büyüklerimiz var neden bu olaylara dur demiyorlar bende anlamış değilim herkes sorumluluğunu bilsin lütfen hiç kimse belediyenin gitmesine yönelik zıtlaşmalara ortam oluşturmasın.

Eğer belediyenin kalması seçim fırsatı olarak değerlendirilip diğer zamanları önemsemiyorsak belediyenin kalmasının ozaman çok önemi yoktur.
Hiç kimse unutmasın ben köyümü belediye olmadanda çok seviyordum şimdide çok seviyorum ahmet ,mehmet,hasan,hüseyin başkan olacak diye kimse beni beldemden soğutmaya hakkıda yoktur yetkiside yoktur.

Benim için asıl amaç belediyenin kalmasıdır başkanların kimin olması önemli değildir.

Herkes lütfen akıllı olsun. Belediye başkanından dernek başkanına kadar tüm sorumlular.

Saygılarımla,

İsmail Şahin

beldemiz seçimleri ile ilgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BELDEMİZ İLE İLGİLİ
» BELDEMİZ İLE İLGİLİ TOPLANTI
» Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni