Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Forumu

Tokat İli Niksar İlçesi Serenli Beldesi Dayanışma ve Kültür Hizmetleri Derneği Bilgi Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» BAYRAM TEBRİK MESAJI
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 10:43 am tarafından Bayram Özyurt

» serenli yaylasında arıcılık
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 10:06 pm tarafından kaya_

» DUA VE TEMENNİ
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:54 pm tarafından Bayram Özyurt

» SERENLİDE DİNİ EGİTİMİ VE İMAMLARINIZI YETERLİ BULUYORMUSUNUZ
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:42 pm tarafından Bayram Özyurt

» BAYRAM TEBRİK
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 8:20 pm tarafından Bayram Özyurt

» Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:42 pm tarafından isa özyurt

» BAŞSAĞLIĞI
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 11:17 pm tarafından şehriban

» Hayirli olsun
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:58 am tarafından mustafa

» KURBAN BAYRAMI
Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 8:38 pm tarafından Rızanur METİN

Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni

2 posters
YazarMesaj
ismailsahin

ismailsahin

Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Empty
MesajKonu: Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni   Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 9:27 am

Değerli site yöneticileri derneğin form bölümüne giripde benim yazımı okuyup değerlendirmede bulunurlarsa memnun olurum.
Dernek sitesinin ana sayfasında siteye yeni eklenen konuşma başlat bölümünden ben birşey anlamadığımı belirtmiştim. Fakat yayınlanmadı daha aydınlatıcı olarak belirtilirse anlamakta zorlanmayız.
Birde dernek sitemiz uzun zamandır güncellenmeye muhtaç yeni yeni resimlerimiz var çeşitli faaliyetlerimiz toplantılarımız var bu resimlerden sitemize eklenmesi lazım hep aynı şeylerin sitede kalması insanları artık sıktı. Bence her zaman yenilikte heyecan vardır.
Sitenin yenilenmesi için gerekli çalışmanın yapılmasını site yöneticilerinden bekliyorum. Hoşcakalın.

İSMAİL ŞAHİN
isa özyurt

Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Empty
MesajKonu: Geri: Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni   Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:42 pm

Dernek sitesi ile ilgili görüş ve temenni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DUA VE TEMENNİ
» BELDEMİZ İLE İLGİLİ
» BELDEMİZ İLE İLGİLİ TOPLANTI
» beldemiz seçimleri ile ilgili